Audiokniha V první linii - Armádní generál Petr Pavel

Nejprodávanější kniha Nakladatelství Academia za loňský rok právě vyšla také v audio verzi. Zaposlouchejte se do životního příběhu generála Pavla - vyprávění o dětství, o studiích doma i ve Velké Británii, zážitky z armády i příběhy ze zákulisí světové diplomacie v NATO. Hlas generálu Pavlovi navíc propůjčil jeden z nejpopulárnějších dabérů současnosti - Martin Stránský.

Ukázka z audioknihy

Kniha vzpomínek i pohledů do budoucnosti armádního generála Petra Pavla.

Otevřenými odpověďmi i slovy vzpomínek vypráví armádní generál Petr Pavel o své cestě z vojenského gymnázia k nejvyšší světové vojenské funkci, jaké kdy Čech dosáhl – předsedy Vojenského výboru NATO. Vzpomínky na dětství, záliby, návštěvy rozhodujících míst života, fotografická příloha ze soukromých alb. Jaký je držitel nejvyššího francouzského vyznamenání, Řádu čestné legie, a nejvyššího amerického vyznamenání, řádu Legie zásluh, v soukromí, prozradí generálovi nejbližší.

Pohled bývalého náčelníka generálního štábu Armády ČR na pozici a bezpečnost naší země v příštích letech. Rozhovor s generálem Petrem Pavlem o zákulisí, v němž se rozhoduje o budoucím světě.

Audioknihu můžete koupit například na Knižním klubu, Alza.cz nebo audioteka.com.

Čte: Vladimír Mertlík, Martin Stránský, Pavel Soukup, Pavel Kříž, Jitka Ježková, Jana Stryková, Jiří Ployhar, Jan Maxián, Martina Hudečková a armádní generál Petr Pavel

Režie: Jan Drbohlav

Hudba: Petr Hanzlík

Délka nahrávky: 9 hod 55 min

#spolusilnejsi