#pošlimetál

Letošní slavnostní den 28. října nás zastihl ve složité době boje s koronavirem. Pojďme si všichni dodat sil a ocenit mimořádné nasazení lidí kolem nás, vyzdvihnout velké i malé činy a ukázat, že lidé v těžké situaci umí držet spolu.

Využijte naše symbolické metály a pošlete je prostřednictvím sociálních sítí těm, kdo si je podle vás za své počínání v boji s koronavirem zaslouží. Třeba za péči o nemocné, za dobrovolnickou práci nebo za trpělivé domácí vzdělávání.

Připravili jsme pro vás několik základních metálů ke stažení a budeme se těšit i na jakékoli další, které sami vymyslíte. Pomozte nám je šířit s hashtagem #pošlimetál.

K akci se můžete připojit také nahráním rámečku na profilovou fotku na Facebooku.

Sdílejte #pošlimetál 
na sociálních sítích

Navrhli jsme několik metálů, které stačí stáhnout, sdílet na vašem profilu nebo na zdech vašich přátel, přidat hashtag #pošlimetál a hlavně otagovat ty, které jím chcete obdarovat.

Twitter generála Pavla:

"28. 10. je důležitým svátkem naší země a nás všech. Pojďme se v nelehké době povzbudit a podpořit. Využijte dnešní den a vyzdvihněte veřejně ty, kdo si podle vás zaslouží ocenění za svou práci, odvahu a nasazení. S hashtagem #pošlimetál."

generál Pavel

zakladatel iniciativy Spolu silnější


#pošlimetál 
s vlastním obrázkem 
nebo textem

Stáhnetě si soubor v PPTX a jednoduše přepište text nebo nahrajte vlastní obrázek a vytvořte si tak vlastní originální metál, kterým nejlépe poděkujete ostatním.

Inspiruj ostatní rámečkem
na profilové fotce

Nakonec si na Facebooku jednoduše přidejte rámeček #pošlimetál a inspirujte tak ostatní k připojení k této aktivitě. Jak si k profilovému obrázku přidáte rámeček? Klikněte na tlačítko níže nebo:

  1. Přejděte editaci své profilové fotky na Facebooku.
  2. Vyhledejte rámeček pomocí klíčového slova "pošlimetál" nebo "spolusilnejsi".
  3. Změny uložte kliknutím na Použít jako profilový obrázek.