#dejmesilu zdravotníkům

Sbírka na terapeutickou péči pro přetížené zdravotníky

Generál Pavel organizuje pomoc přetíženým zdravotníkům v nemocnicích. Z prostředků sbírky zajišťujeme lékařům a sestrám v první linii osobní psychologickou podporu. Terapeuti za nimi docházejí přímo do nemocnic a pomáhají jim mimořádně náročnou situaci zvládnout co nejlépe. Podpořte sbírku i vy. Ukažme zdravotníkům, že v tom nejsou sami.#dejmesilu

První úspěch v Chebu

Ve spolupráci s Komunitním osvětovým společenstvím z.s. a díky vašim příspěvkům jsme v březnu dokázali urychleně vytvořit terapeutické centrum přímo v prostorách chebské nemocnici a zajistili jsme tak na tři dny v týdnu po dobu 2 měsíců pomoc lékařům a sestrám přímo na místě. Mohou tak i během své práce nebo krátce po ní zpracovávat extrémní emoce z velké zátěže a stresu.

Další v Klatovech

Po úspěchu první sbírky jsme se rozhodli, že obdobnou pomoc vytvoříme i v další nemocnici, v Klatovech. I tam chceme zajistit dlouhodobou péči pro ty, kdo denně bojují za životy našich spoluobčanů a čelí mimořádnému stresu a vypětí.

Podruhé v Chebu

Po prvním úspěšném naplnění sbírky na terapeutickou podporu zdravotníků chebské nemocnice jsme se rozhodli, že jim pomůžeme pokrýt ještě dalších 80 hodin péče.


"Lékaři a sestry v přetížených nemocnicích vedou bitvu za nás všechny. Dělají rozhodnutí o životě a smrti. Jsou pod obrovským stresem. Utrpení pacientů se obrovsky podepíše i na těch nejsilnějších. Z vlastní zkušenosti vím, co s psychikou člověka udělá dlouho trvající stres."

generál Pavel

zakladatel iniciativy Spolu silnější


Dlouhodobý vztah

Zdravotníci potřebují s terapeuty navázat dlouhodobý vztah, aby si byli nablízku i po opadnutí největších problémů. Nahromaděný stres a vyčerpání z těžkého boje je třeba léčit dlouho. Proto je důležitý předem vytvořený osobní a důvěrný vztah.


Říct si o pomoc je normální

Mnoho zdravotníků se bojí si o pomoc říct, považují to za slabost či osobní selhání. Chceme poukázat na to, že starat se o sebe a svou psychickou odolnost je nejen normální, ale především extrémně důležité a také mimořádně odpovědné. 


Přispějte na terapeutické centrum v klatovské nemocnici

Nebo zašlete peníze přímo na náš transparentní účet.

Číslo účtu: 2501792658/2010
Zpráva pro příjemce: Dar Spolu silnější

V případě, že chcete darovat více než 10 000 Kč, pokračujte prosím zde.

QR kód:

QR platba

Platba ze zahraničí:
IBAN: CZ81 2010 0000 0025 0179 2658
BIC/SWIFT: FIOBCZPP
Zpráva pro příjemce: Dar Spolu silnější


Celý náš účet je samozřejmě transparentní. Můžete si proto kdykoli detailně prohlédnout nejen vlastní platby, ale i veškeré pohyby na účtu od ostatních přispěvatelů. 

Na účtě uvidíte i samotné transakce od nás směrem k podpořeným aktivitám.

V případě, že potřebujete vystavit potvrzení o daru, kontaktujte nás prosím pomocí odkazu níže a vše společně dořešíme napřímo.


Přispěli jste

1 923 032 Kč


Podpořili jsme

79 projektů#spolusilnejsi